naslov_iznad_slike

Radno vrijeme
------------------------------
Muzej: 09:00 - 15:00
Učilište: 08:00 - 15:00
Knjižnica:
II. Istarske brigade 3/3
Tel. 052/215-545
UTO/SRI/PET:
09:00 - 15:30
PON/ČET:
12:00 - 19:00

Kako do nas

Kalendar događanja 2013. godine

Protekle godine: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Siječanj
  • do 12. siječnja od 09:00h do 20:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ XXII. BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJA IZLOŽBA BUZETSKIH LIKOVNIH STVARATELJA
  • 18. siječnja u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ ŽIVOM HRANOM DO ZDRAVLJA I VITALNOSTI, predavanje Spomenke Marković o blagodatima sirove hrane; degustacija
  • 25. siječnja u 18:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ NOĆ MUZEJA (otvorena vrata Oružarnice, izložba Sare Bačić: Maskirani papir, koncert: ERROR band / Acoustic 3-0, projekcija starih edukativnih filmova, projekcija starih digitaliziranih razglednica Buzeštine, degustacija vina, domjenak
  • 26. siječnja ~ Buzet, Sveti Ivan ~ BUZETSKE MAŠKARE '13. - otvaranje manifestacije, podizanje pusta i pusne zastave, primopredaja vlasti i ključeva grada
  • Veljača
  • 01. veljače u 17:00h ~ Buzet, Sveti Martin ~ MAŠKARANA MATINEJA
  • 01. veljače u 21:00h ~ Buzet, Mlini ~ MASKENBAL uz svirku Damira Ugrina
  • 02. veljače u 21:00h ~ Buzet, Prodani ~ MASKENBAL uz KO & RA band
  • 05. veljače u 10:30h ~ Buzet, Narodni dom ~ BAJKA O POTONULIM ZVONIMA promocija knjige Daniela Načinovića i otvaranje izložbe Irine Kivela Ukotić
  • 08. veljače u 10:30h ~ Buzet, Trg Fontana ~ DJEČJI MAŠKARANI MIMOHOD
  • 08. veljače u 19:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ MASKE - izložba umjetničke fotografije - izložba ostaje otvorena do 28.veljače
  • 08. veljače u 21:00h ~ Buzet, Krušvari ~ MASKENBAL uz RIBALTA band
  • 09. veljače u 21:00h ~ Buzet, Mašimova škuja ~ MAŠKARANA ZABAVA U ŠATORU uz ZEN the band
  • 10. veljače u 14:00h ~ Buzet, Trg Fontana ~ VELIKI MAŠKARANI MIMOHOD
  • 10. veljače u 19:00h ~ Buzet, Mašimova škuja ~ MAŠKARANA ZABAVA U ŠATORU uz ZEN the band
  • 12. veljače u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ EKOLOŠKO ČIŠĆENJE DOMA - "DIVA" predavanje Mariane Šimunić Raič
  • 13. veljače u 15:30h ~ Buzet, Sveti Ivan ~ IGRA NA RUH tradicionalna mlinarska igra
  • 13. veljače u 18:00h ~ Buzet, Most ~ ZATVARANJE MANIFESTACIJE "BUZETSKE MAŠKARE 2013"
  • 15. veljače u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ Organsko vrtlarstvo - Projekt Diva - predavanje Kornelije Benyovsky Šoštarić
  • 19. veljače u 08:30h ~ Buzet, Dječji vrtić ~ PROJEKT "DIVA" - radionica za djecu - Izrada kućica za ptice
  • 20. veljače u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ PUT U SREDIŠTE UMA predavanje dr.sc. Mladenke Tkalčić
  • 22. veljače u 13:30h ~ Buzet, Osnovna škola ~ PROJEKT "DIVA" - radionica za djecu - Izrada kućica za ptice
  • 23. veljače ~ Buzet ~ 16. KIK FEST - AUDICIJA za klape s područja Istarske županije
  • 24. veljače ~ Rijeka ~ 16. KIK FEST - AUDICIJA za klape iz Primorsko-goranske županije
  • 27. veljače u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ KOMUNIKACIJA I SAMOPREDSTAVLJANJE - predavanje mr.sc. Luane Poleis
  • 28. veljače u 19:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ DALMATINSKA PJESMA I PLES - cjelovečernji koncert KUDŽ-a "Filip Dević" iz Splita
  • Ožujak
  • 01. ožujka u 11:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ ŽIV, ŽIV, ŽIV - PROJEKT "DIVA" kazališna predstava - Kazalište "Tvornica lutaka" Zagreb
  • 05. ožujka u 08:30h ~ Buzet, Dječji vrtić ~ NAJBRŽI EKOLOZI - PROJEKT "DIVA" kreativna radionica
  • 07. ožujka u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ OD LOKALNIH EKO PROBLEMA DO GLOBALNOG ZATOPLJENJA - PROJEKT "DIVA" predavanje prof.KORADA KORLEVIĆA
  • 08. ožujka u 17:00h ~ Sv. Ivan, Prostorije Parka ~ ŽENAMA U ČAST svečanost povodom Dana žena
  • 11. ožujka u 17:00h ~ Buzet, Narodna knjižnica ~ LE COQ - za djecu od 5. do 8. razreda radionica za učenje francuskog jezika
  • 12. ožujka u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ MALI MALI MIKROFON 12. dječji festival
  • 13. ožujka u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ KAKO SE NOSITI SA STRESOM predavanje mr.sc. LUANE POLEIS
  • 15. ožujka u 13:30h ~ Buzet, Osnovna škola ~ NAJBRŽI EKOLOZI - PROJEKT "DIVA" kreativna radionica
  • 15. ožujka u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ ŽIVOT JE KAO TOK ČISTE RIJEKE prezentacija knjige i predavanje dr. ANTONA KRAJCARA
  • 18. ožujka u 19:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ STJEPAN KONZUL I NJEGOV RAD NA PRIJEVODU BIBLIJE - predavanje dr.sc. ALOJZA JEMBRIHA povodom 450.godišnjice prijevoda
  • 21. ožujka u 10:00h ~ Buzet, Trg Fontana ~ DIVA - INFO DAN
  • 22. ožujka u 19:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ 16. KIK FEST - VEČER ŽENSKIH KLAPA Festival klapa Istre i Kvarnera "Pivajući sva smo blaga stekli"
  • 23. ožujka u 19:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ 16. KIK FEST - VEČER MUŠKIH KLAPA Festival klapa Istre i Kvarnera "Pivajući sva smo blaga stekli"
  • 28. ožujka u 17:00h ~ Buzet, Narodna knjižnica ~ JAJOGRAD - radionica za djecu do 12 godina
  • 28. ožujka u 19:00h ~ Buzet, Narodna knjižnica ~ ŽENE U TANZANIJI - predavanje i video projekcija - predavačice: Majda Praiz iz Labina i Paula Jurman iz Pazina, volonterke u sirotištu u Tanzaniji
  • Travanj
  • 02. travnja u 17:00h ~ Buzet, Naselje Sport ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom - Knjige putuju k djeci - Svjetski dan dječje knjige (ron. H. C. Andersena)
  • 05. travnja u 20:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ BALKANSKI ŠPIJUN U SARAJEVU - Kazališna predstava Narodnog pozorišta iz Sarajeva
  • 10. travnja u 19:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ Predavanje mr.sc. LUANE POLEIS - RAZLIČITOST I TOLERANCIJA
  • 12. travnja u 20:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ DŽEKIJEVE PRIČE - izložba strip-instalacija i predstavljanje knjige slikara i ilustratora Saše Jantoleka
  • 15. travnja u 18:00h ~ Buzet, Narodna knjižnica ~ LE COQ - dramska radionica učenja franc. jezika - za učenika od 5. do 8. razreda
  • 16. travnja u 17:00h ~ Sovinjak, iza crkve ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom - Knjige putuju k djeci
  • 18. travnja u 19:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ Predavanje: PRETILOST? IMA RJEŠENJA: brzo & učinkovito
  • 19. travnja u 19:00h ~ Vrh ~ RASPJEVANA BUZEŠTINA - 39. tradicionalna smotra amaterskog glazbenog stvaralaštva
  • 23. travnja u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ NOĆ KNJIGE - pričaonice, igraonice, likovne radionice, izložbe,prezentacije, predavanja, koncerti, bookbar, e-corner | Gost knjižnice:VEDRAN ŠILIPETAR, likovni umjetnik, crtač stripa, glazbenik, kantautor, dizajner, novinar
  • 26. travnja u 19:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ Promocija knjige pjesama: VLADIMIR PERNIĆ: Suita Mediterranea & izložba originalnih crteža iz knjige JOSIP DIMINIĆ, ak. slikar i kipar
  • 30. travnja u 17:00h ~ Buzet, Goričica ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom - Knjige putuju k djeci
  • Svibanj
  • 06. svibnja u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ JESTIVI GRAD - šokantan, višestruko nagranivan dokumentarni film o bacanju hrane / autor: V.Thurn (ZELENA KNJIŽNICA u suradnji s Goethe institutom)
  • 07. svibnja u 18:00h ~ Veli Mlun, dječje igralište ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • 11. svibnja u 15:30h ~ Roč, Dom kulture, prizemlje ~ SUITA MEDITERRANEA - promocija knjige pjesama Vladimira Pernića
  • 11. svibnja u 16:30h ~ Roč, Ljetna pozornica ~ KONCERT LIMENE GLAZBE ŽKUD-a "RENATO PERNIĆ" ROČ
  • 11. svibnja u 18:00h ~ Roč, Ljetna pozornica ~ ACCORDION SHOW - NASTUP SVJETSKIH PRVAKA DIJATONSKIH HARMONIKA
  • 12. svibnja u 14:00h ~ Roč, Ljetna pozornica ~ Z ARMONIKU V ROČ - otvaranje izložbe "PLAVO SVJETLO"
  • 12. svibnja u 16:00h ~ Roč, Ljetna pozornica ~ Z ARMONIKU V ROČ - 24. susret svirača dijatonskih harmonika
  • 12. svibnja u 18:00h ~ Roč, Ljetna pozornica ~ Z ARMONIKU V ROČ - nastup svjetskih prvaka
  • 12. svibnja u 20:00h ~ Roč, Ljetna pozornica ~ Z ARMONIKU V ROČ - plesna zabava
  • 14. svibnja u 18:00h ~ Krušvari, Dječje igralište ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • 15. svibnja u 17:00h ~ Buzet, Gradski stadion ~ 4. OBITELJSKA OLIMPIJADA - zabavne igre za djecu i roditelje
  • 18. svibnja u 20:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ ŠIKUTI MACHINE ON THE ROAD - 8. izdanje | Gosti: Darko Pekica, Franci Blašković, Andi Bančić, Elvis Lenić, Drago Orlić
  • 21. svibnja u 18:00h ~ Franečići, Dječje igralište ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • 24. svibnja u 10:00h ~ Roč ~ ZNANSTVENI SKUP - u povodu 530. obljetnice prve hrvatske tiskane knjige: Misala po zakonu Rimskoga dvora (1483.)
  • 24. svibnja u 19:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ NA BAŠTIONU - 7. književni susret - predstavljanje knjiga pjesama: Stanislav Petrović: ZVONI & Miroslav Sinčić: VITAR Lino Brozić: KRIK SUNCA (Reprezent)
  • 25. svibnja u 16:00h ~ Lanišće ~ ZAROZGAJMO NA ĆIĆARIJI - 6. smotra hrvatske glazbene tradicijske baštine | SUITA MEDITERRANEA - predstavljanje knjige V.Pernića
  • 25. svibnja u 18:00h ~ Buzet, Sportska dvorana ~ PLESOMANIJA 2013 - županijsko prvenstvo u modernom plesu za djecu do 10 godina
  • 28. svibnja u 18:00h ~ Štrped, Zjogo ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • Lipanj
  • 01. lipnja u 19:00h ~ Hum ~ KANTADURI, VA HUM! - 2. susret klapa po starinski
  • 04. lipnja u 18:00h ~ Vrh, dječje igralište ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • 06. lipnja u 20:30h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ TIJELO I DUH - izložba fotografija, izlaže: Ratko Mavar
  • 06. lipnja u 21:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ CANTABILE - završni koncert Mješovitog pjevačkog zbora GD "Sokol" Buzet
  • 07. lipnja u 18:00h ~ Buzet, Kino dvorana ~ Završna svečanost Dječjeg vrtića "GRDELIN" Buzet
  • 08. lipnja u 18:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ SLOVENSKI DAN Izložba i kulturno-umjetnički program
  • 08. lipnja u 17:00h ~ Hum ~ DAN HUMA - Najmanjeg grada na svijetu IZBOR ŽUPANA NA LETO DAN
  • 09. lipnja u 15:00h ~ Lanišće ~ ZAROZGAJMO NA ĆIĆARIJI - 6. smotra hrv.trad. gl. baštine. Popratni program: SUITA MEDITERRANEA - predstavljanje knjige V.Pernića
  • 10. lipnja u 19:00h ~ Buzet, Stari grad ~ ALLEGRO - koncert polaznika glazbenog tečaja pri POU
  • 10. lipnja u 20:00h ~ Buzet, Stari grad - Baštion ~ PLES DIVOVA - plesno -dramska predstava Društva Naša djeca Buzet
  • 11. lipnja u 18:00h ~ Roč, dječje igralište ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • 16. lipnja u 20:00h ~ Buzet, Trg Goričica ~ 16. MALI VELIKI MIKROFON - županijski dječji festival
  • 18. lipnja u 18:00h ~ Sveti Ivan, dječje igralište ~ BOOKPARK - Knjižnica na otvorenom
  • 20. lipnja u 20:30h ~ Kino dvorana ~ SJEĆANJE NA HOLOKAUST - MOJ BORAVAK U LOGORU - AUSCHWITZ - dokumentarni film Olega Mandića - čovjeka koji je zadnji živ napustio Auswitch - u povodu Dana antifašističke borbe
  • 21. lipnja ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ BOSNA I HERCEGOVINA kroz objektiv Edina Jahića - izložba fotografija
  • Srpanj
  • 01. srpnja u 20:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KANTUNIĆ: Toni Pernić (gunjci, himna MGA)
  • 01. srpnja u 21:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ PREDSTAVA: Zabrinuti Kekespire (OŠ Vabriga)
  • 01. srpnja u 21:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ SEDMI KONTINENT IZABIRE FILM: Ice Dragon
  • 02. srpnja u 09:00h ~ Buzet, Narodni dom ~ RASPJEVANO DJEČJE DVORIŠTE - Glazbeno-plesna radionica za djecu od 6 do 16 godina - voditelji: Ileana Pavletić Perosa, Alan Poropat i Petra Ošo
  • 02. srpnja u 18:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ FRESKOSLIKARSTVO - Hari Vidović - otvorena radionica
  • 02. srpnja u 20:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KANTUNIĆ: Goran Farkaš (istarska trad. glazba)
  • 02. srpnja u 20:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ PREDSTAVA: Ples divova (Društvo Naša djeca)
  • 02. srpnja u 21:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ SEDMI KONTINENT IZABIRE FILM: Krokodili
  • 03. srpnja u 17:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KALEIDO: Likovi u pokretu - Tina Hofman - radionica
  • 03. srpnja u 18:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KČS ROČ: Glagoljski inicijali - Matija Nežić - radionica
  • 03. srpnja u 19:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ MONTE LIBRIĆ: Baka Librić - Priča za laku noć
  • 03. srpnja u 20:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KANTUNIĆ: Boris Biletić
  • 03. srpnja u 20:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ PREDSTAVA INK: Putevima glagoljaša
  • 04. srpnja u 20:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KANTUNIĆ: Vladimir Pernić
  • 04. srpnja u 20:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ GLAGOLIJADA - pustolovni kviz MGA
  • 05. srpnja u 20:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ KONCERT MVM: Error Band
  • 05. srpnja u 21:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ MGA IZNENA?ENJE & Posjet djeca iz Quattro Castella
  • 05. srpnja u 21:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ Želja za likovnošću, samostalna izložba slika buzetskog umjetnika Vladimira Orlića
  • 05. srpnja u 21:30h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ GLAGOLITIC PARTY
  • 05. srpnja u 21:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ CRTEŽI I SLIKE - izlaže VLADIMIR ORLIĆ, Buzet
  • 06. srpnja u 20:00h ~ Roč, Mala glagoljaška akademija "Juri Žakan" ~ ZAVRŠNI PROGRAM
  • 26. srpnja u 20:00h ~ Buzet, Zavičajni muzej ~ MFF and Buzet, Video vremeplov Mira Petohleba - otvaranje izložbe filmske i fotografske opreme
  • 26. srpnja u 21:00h ~ Buzet, Pjacalet ~ MFF and Buzet, Projekcija filma: "Shanghai Gypsy"
  • 27. srpnja u 21:00h ~ Buzet, Pjacalet ~ MFF and Buzet, Projekcija filma: "Camille Rewinds
  • 28. srpnja u 21:00h ~ Buzet, Pjacalet ~ MFF and Buzet, Projekcija filma: "Skidanje"
  • Kolovoz
  • 07. kolovoza u 21:00h ~ BUZET, Trg ispred Muzeja ~ Zlatni dečki iz Omiša - Klapa Pinguentum - slavljenički koncert
  • Rujan
  • 01. rujna u 17:00h ~ Buzet, Trg Fontana ~ Dani bošnjačke kulture 2013. u organizaciji Bošnjačke nacionalne zajednice Buzet
  • 01. rujna u 20:30h ~ Trg Fontana ~ Koncert Ibrice Jusića u organizaciji Bošnjačke nacionalne zajednice Buzet
  • 06. rujna u 09:00h ~ Narodni dom, vijećnica ~ 44. Znanstveni skup " Buzetski dani" u organizaciji KČS Buzet
  • 06. rujna u 13:00h ~ Narodni dom, vijećnica ~ Promocija 40. knjige " Buzetskog zbornika" u organizaciji KČS Buzet
  • 06. rujna u 20:00h ~ Most, igralište ~ 18. rock festival "PETKOTINA" u organizaciji Kluba BUM
  • 07. rujna u 17:00h ~ Narodni dom ~ "Grašak na zrnu kraljevne" - predstava za djecu u produkciji Teatra "Tvornica igračaka"
  • 07. rujna u 17:30h ~ Narodni dom ~ Koncert pjevača Malog velikog mikrofona, u organizaciji Udruge MVM
  • 07. rujna u 18:30h ~ oko Narodnog doma ~ Radionica- igraonica "Potraga za skrivenim blagom" u organizaciji Narodne knjižnice Buzet
  • 07. rujna u 21:00h ~ Trg Fontana ~ Noć od Subotine (zabavno-estradni program; Abba show, Jelena Rozga, Jozefina i Trio Rio, Mlade nade MIK-a)
  • 07. rujna u 21:00h ~ Narodni dom ~ Noć od Subotine (zabavno-estradni program: BeBop Sax Quartet, Nola)
  • 08. rujna u 12:00h ~ Stari grad ~ Subotina po starinski (u organizaciji Grada Buzeta, POU-a Buzet i TZG-a Buzet)
  • 08. rujna u 14:00h ~ Muzej ~ Buzet na slikarskom platnu -otvaranje izložbe slika (u organizaciji Zavičajnog muzeja Buzet)
  • 08. rujna u 16:00h ~ Trg ispred Muzeja ~ Je šlo na inkant - skeč u izvedbi Buzetskog pučkog teatra
  • 08. rujna u 16:30h ~ Muzej ~ Ples divova - predstava za djecu u organizaciji Društva "Naša djeca" Buzet
  • 08. rujna u 17:00h ~ Trg ispred Muzeja ~ Dota - skeč u izvedbi Buzetskog pučkog teatra
  • 08. rujna u 17:30h ~ Muzej ~ Ples divova - predstava za djecu u organizaciji Društva "Naša djeca" Buzet
  • 08. rujna u 18:00h ~ Trg iVela šterna ~ Rumpanji - skeč u izvedbi Buzetskog pučkog teatra
  • 08. rujna u 19:00h ~ Trg Vela šterna ~ Končertin tradicijske glazbe
  • 20. rujna u 20:00h ~ Narodni dom, vijećnica ~ "Motociklom do Zanzibara" - multimedijalno predavanje Davora Rostuhara, hrv. putopisca i fotografa, u organizaciji Narodne knjižnice Buzet
  • Listopad
  • 07. listopada u 09:00h ~ Narodni dom ~ PraPRIČA - kazališna predstava za djecu - u produkciji Teatra "OZ" Lovran
  • 07. listopada u 10:30h ~ Narodni dom ~ PraPRIČA - kazališna predstava za djecu - u produkciji Teatra "OZ" Lovran
  • 10. listopada u 17:30h ~ Narodni dom ~ Happy Birthday MICKEY MOUSE !!! Slavimo 85. rođendan najpopularnijeg Disneyjevog junaka - gledaonica, smijaonica, pričaonica... za djecu
  • 15. listopada u 19:00h ~ Narodni dom ~ (m)ADAM i (š)EVA pred vratima pakla - kazališna predstava (komedija) teatra "Don Hihot" Zagreb - uloge: Zlatan Zuhrić Zuhra, Vesna Ravenšćak, Jasna Jozić; tekst i režija Lana Bitenc; dramaturg; Mario kovač; scenografija: Nikolina Pišek
  • 17. listopada u 17:00h ~ Narodni dom ~ Poštar ZEKO Brzonogi - kreativna radionica - za djecu od 6 do 12 godina
  • 22. listopada u 20:00h ~ Narodni dom ~ DINO IS BACK - HIT kazališna predstava - glume poznati sarajevski glumci Milan Pavlović (poznatiji kao Dino Mehmeda Mujkić iz serije Lud, Zbunjen, Normalan), Haris Giljević Gigo (jedan od nadrealista), Slaven Vidak i Staša Dukić
  • 24. listopada u 17:00h ~ Narodni dom ~ Tko ČITA (ne) SKITA - KVIZ ZNANJA za djecu od 8 do 14 godina
  • 25. listopada u 19:00h ~ Zavičajni muzej ~ RECENTNI RADOVI - izložba slika i crteža ak. slikara ZLATKA SIROTIĆA
  • 26. listopada u 14:00h ~ Narodni dom ~ Klapa Pinguentum i prijatelji - Večer klapske pjesme - Gosti: Ženska klapa "ARMORIN" Zagreb
  • 27. listopada u 14:00h ~ Hum ~ RAKIJA je naša MEDIŽIJA - smotra istarskih rakija
  • 31. listopada u 17:00h ~ Narodni dom ~ Sat BAJKE - kreativna radionica za djecu od 5 do 10 godina - čitanje bajke, smišljanje bajke, ilustriranje bajke
  • Studeni
  • 02. studenog u 11:00h ~ Mašimova škuja ~ VIKEND festival ISTARSKIH TARTUFA - izložbe, predavanja, degustacije, domaći proizvodi, mala škola kuhanja, smotra pasa, lov na tartufe, kutak za djecu, ples tartufara
  • 03. studenog u 11:00h ~ Mašimova škuja ~ VIKEND festival ISTARSKIH TARTUFA - izložbe, predavanja, degustacije, domaći proizvodi, mala škola kuhanja, smotra pasa, lov na tartufe, kutak za djecu, ples tartufara
  • 05. studenog u 13:00h ~ Općinski sud, Zatvorske ćelije ~ "Kako izbjeći kaznu u 16. stoljeću?" - slušaonica (čitanje i komentiranje Buzetskog statuta iz 16. st.) za učenike 6. razreda
  • 05. studenog u 19:00h ~ Zavičajni muzej ~ NA IZVORIMA ISTARSKOG VODOVODA (ALLE FONTI DELL'ACQUEDOTTO ISTRIANO) - predstavljanje monografije povodom 80. obljetnice Istarskog vodovoda
  • 07. studenog u 19:00h ~ Zavičajni muzej ~ Istra -Istria: MEMENTO - izložba - Izbor iz zbirke starih razglednica - Povijesnog i pomorskog muzeja Istre iz Pule
  • 08. studenog u 19:00h ~ Narodni dom ~ Uhapšen U SVOJOJ MAGLI - večer šansone - gostuju: teolog i pjesnik don Anton Šuljić, glumica Olivera Baljak, prvakinja HNK "Ivan Zajc" Rijeka - Pjevamo hrvatske pjesnike - u povodu MHK 2013.
  • 14. studenog u 17:00h ~ Narodna knjižnica ~ Ptica na ŽICI - kreativna radionica - za djecu od 6 do 12 godina
  • 15. studenog u 18:00h ~ Narodni dom ~ NOVI TESTAMENT - latinički prijepis (1562.) predstavljanje pretiska, o knjizi će govoriti: prof.dr.sc. Alojz Jembrih i prof.dr.sc. Mateo Žagar
  • 18. studenog u 19:00h ~ Narodni dom ~ AMICHE / PRIJATELJICE - kazališna predstava - komedija Marija Frattija, produkcija: Kristalna kocka vedrine / Gradsko kazalište Sisak; glume: Nada Abrus, Goran Grgić, Dunja Sepčić, Igor Golub; prijevod adaptacija, izbor glazbe i režija: Boris B. Hrovat
  • 19. studenog u 19:00h ~ Narodni dom ~ DEBLJINA i ŠEĆERNA BOLEST - predavanje iz ciklusa "Edukacijom do zdravlja"; predavač: Dr. DANIELA FABRIS VITKOVIĆ spec. internist-kardiolog
  • 21. studenog u 19:00h ~ Narodni dom ~ Subotina - OŠ EN BOT - predstava Buzetskog pučkog teatra
  • 22. studenog ~ Zavičajni muzej ~ Crno MORE - crna PLIMA - izložba slika i skulptura EDVARDA i GORDANE KUŽINA
  • 28. studenog u 17:30h ~ Narodni dom ~ BOŽIĆNICA br. 1 - kreativna radionica: Božićne čestitke - za djecu do 12 godina
  • Prosinac
  • 02. prosinca u 16:30h ~ Narodna knjižnica ~ BOŽIĆNICA br. 2 - VESELI SNJEGOVIĆ- kreativna radionica za djecu od 6 do 12 godina
  • 03. prosinca u 18:00h ~ Narodna knjižnica ~ KAKO RANO OTKRITI i uspješno liječiti rak debelog crijeva - predavanje iz ciklusa "EDUKACIJOM DA ZDRAVLJA" - Dr. I. FEDEL
  • 05. prosinca u 16:30h ~ Narodna knjižnica ~ BOŽIĆNICA br. 3 - PAHULJASTI SVIJEĆNJACI- kreativna radionica za djecu od 6 do 12 godina
  • 06. prosinca u 17:00h ~ Narodni dom ~ UPALIMO SVJETLA GRADA, DRAGI NAŠ SV.NIKOLA - kolaž program za djecu, dolazak Sv. Nikole i paljenje blagdanske rasvjete
  • 09. prosinca u 18:00h ~ Narodni dom ~ Predavanja učenika Srednje škole Buzet - Erik Uran: BUĐENJE PLANETA uz istoimenu knjigu P. Russela i Patricija Šorgo: ISCJELJIVANJE IZVAN GRANICE RAZUMA uz istoimenu knjigu C. Myss
  • 12. prosinca u 16:30h ~ Narodna knjižnica ~ BOŽIĆNICA br. 4 - BOŽIĆNE DEKORACIJE- kreativna radionica za djecu od 6 do 12 godina
  • 12. prosinca u 18:00h ~ Narodni dom ~ KAKO RAZGOVARATI o malignoj bolesti u obitelji - predavanje iz ciklusa "EDUKACIJOM DA ZDRAVLJA" - Dr. T. PEHARDA
  • 13. prosinca u 19:00h ~ Narodni dom ~ OSLIKANO S RADOŠĆU - tradicionalna božićno-novogodišnja izložba buzetsklih likovnih stvaratelja (slikara, kipara, fotografa, dizajnera)
  • 14. prosinca u 19:00h ~ Narodni dom ~ U BLAGDANSKOM OZRAČJU - Svečani blagdanski koncert GD "Sokol" Buzet - sudjeluju: LImena glazba, Mješoviti pjevački zbor, Klapa Pinguentum
  • 16. prosinca u 18:00h ~ Narodni dom ~ PRIGODNI PROGRAM OŠ BUZET
  • 17. prosinca u 19:00h ~ Narodni dom ~ BAJKA IZ SHOPPING CENTRA - kazališna predstava Mate Matešića - režija: VINKO BREŠAN - glume: OLIVERA BALJAK & DAVOR JUREŠKO
  • 18. prosinca u 20:00h ~ Narodni dom ~ KYRIE ELEISON - BOŽIĆNI KONCERT - gostuje: GRUPA "RIVERS Rijeka
  • 19. prosinca u 10:30h ~ Narodni dom ~ ZA BOŽIĆ ZAJEDNO - Blagdanski susret generacija
  • 20. prosinca u 09:00h i 10:30h ~ Narodni dom ~ LUDA I NOVČIĆ - kazališna predstava za djecu; produkcija: RI TEATAR Rijeka
  • 20. prosinca u 17:00h ~ Narodni dom ~ MALE BOŽIĆNE RADOSTI - kolaž program za djecu i dolazak Djeda Mraza
  • Arhiva događanja
         Raspored događanja prethodnih godina možete pronaći klikom na godinu u daljnjem tekstu kako bi otvorili i preuzeli datoteku...

    Godina događanja Opis
    2007 PDF icon Koncerti, kazalište, izložbe, festivali, smotre, revije, svečanosti, folklor, promocije knjiga i filmova

    Stranica je prilagođena za rezoluciju 1024x768
    IE 7.0, Firefox 2.0, Mozilla 1.8, Opera 9.0
    Izradio: Dejan Hren, 2008 ©